Kurumsal

ÇAĞDAŞ PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ LTD. ŞTİ. FARKI BİZİMLE YAŞAYIN

Cağdaş Site Yönetimi Ltd. Sti. 2011 yilında Sivas'ta kurulmuştur Firmanın kuruluş amacı,globallesen dünya koşullarında, insan merkezli kişisel hizmet anlayışıyla, profesyonel site yöneticiliğini saygın bir yere ulaştırma çabasıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktır. Çağdaş Yönetim her biri kendi alanlarında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ve verimli iş planlama yapısıyla gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyùyen bir organizasyon haline gelmiştir

Ayrıca firmamız toplam 15 çalışanı ve anlaşmalı avukatları ile hizmet vermektedir. Şirket Kurucu ortakları, Serbest muhasebeci malî müşavir, bağımsız denetçi ve sigorta eğitim belgesine sahip, ihtisas konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Sitenizin, profesyonel yöneticiliğine talip olurken, tüm hukukî danışmanlık, mali müşavirlik, isçi sigortası hizmetlerimizden ücretsiz yararlandırmayı taahhüt etmekteyiz.

Apartman, site, iş merkezi, villâ, sanayi sitesi gibi çoklu yaşam alanlarının sorunsuz yönetilmesi ve onarım-tamirat ve temizlik hizmetlerinin görülmesi hususlarnda çözüm ortaklarımız vasıtası ile hizmetler üretmekteyiz. Asıl en önemli olanı da insanların güven duygularını istismar etmeden, kat malikleri arasında oluşturulan güvenle; sektörümüzde, en kaliteli hizmeti verebilme amaç ve kararındayız.


FARKI BİZİMLE YAŞAYIN.
ÇAĞDAŞ PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ